LINK CONSULTING
Dla naszego Klienta, wiodącego producenta stolarki budowlanej, poszukujemy doświadczonej osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. sprzedaży (woj. wielkopolskie; home office)

  • Data publikacji:
  • 26-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań

Lokalizacja: home office

Obowiązki:
•    pozyskiwanie klientów na terenie województwa wielkopolskiego;
•    obsługa i utrzymywanie relacji z klientami;
•    rozmowy telefoniczne z klientami, monitorowanie potrzeb, informowanie o ofercie;
•    przygotowywanie ofert oraz kalkulacji.

Wymagania:
•    doświadczenie w branży stolarki otworowej,
•    wysoka komunikatywność;
•    kreatywność, samodzielność w działaniu;
•    dobra znajomość obsługi komputera MS Office;
•    prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
•    pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
•    stabilne zatrudnienie;
•    atrakcyjne wynagrodzenie (system prowizyjny);
•    niezbędne narzędzia pracy;
•    dużą swobodę działania;
•    ofertę produktową dopasowaną do rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny).

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)