SIMA Consulting

Specjalista ds. Sprzedaży z Językiem Niemieckim

  • Data publikacji:
  • 10-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Piła
  • Stanowisko:
  • Sprzedawca

Dla naszego Klienta - firmy z branży konstrukcji stalowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Piła

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • pozyskiwanie nowych klientów na rynku niemieckim
  • przesyłanie ofert do klientów drogą mailową
  • przygotowywanie dokumentów sprzedażowych
  • bieżąca komunikacja z klientami w języku niemieckim
  • wystawianie faktur oraz innych potrzebnych dokumentów
  • współpraca z innymi działami firmy

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz duża samodzielność
  • predyspozycje handlowe
  • motywacja do pracy oraz pozytywne usposobienie

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • niezbędne narzędzia pracy