FOODjobs Sp. z o.o.

Specjalista ds. Surowców i Opakowań

  • Data publikacji:
  • 03-12-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Technolog

Specjalista ds. surowców i opakowań

Miejsce pracy: północna część Warszawy

Twoje zadania:

  • współudział w tworzeniu nowych produktów (bezpośrednia współpraca z Działem Technologii RD)
  • poszukiwanie dostawców nowych surowców i opakowań, porównywanie ofert, raportowanie wyboru do bezpośredniego przełożonego, komunikacja z Działem Zakupów
  • poszukiwanie zamienników surowców stosowanych aktualnie w produkcji, jako alternatywy dla używanych, w celu modyfikacji receptur, w celu poprawy  parametrów wyrobu gotowego, wydajności, kosztów WDP
  • prowadzenie rejestru prób surowców i opakowań w systemie, archiwizacja dokumentacji oraz próbek
  • weryfikacja surowców i materiałów opakowaniowych pod względem merytorycznym
  • zgodności z wymaganiami prawa, wymaganiami wewnętrznymi  w zakładzie
  • przeprowadzanie testów, prób technologicznych w obszarze produkcji podczas rozwoju nowych produktów, surowców, technologii

Wymagania:

  • znajomość produkcji sypkiej
  • wykształcenie wyższe (technologia żywności, farmacja, biologiczno-chemiczne, towaroznawstwo)
  • min. 2  lata doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku (dział R&D, zarzadzanie projektami)
  • znajomość technologii  i urządzeń stosowanych przy produkcji form stałych
  • znajomość wymagań prawnych dla wyrobów gotowych, surowców i  opakowań do żywności
  • znajomość zasad systemów zarządzania jakością GMP/ GHP, HACCP, ISO 22000, BRC
  • dobra znajomość MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz sumienność
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność nawiązywania relacji biznesowych
  • znajomość języka angielskiego
  • książeczka sanitarno- epidemiologiczna

Co możemy Ci zaoferować:

  •  szansę na rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  •  dużą samodzielność działania
  •  umowa o pracę.