Klinika Rozwoju HR
PIEKARNIA GRZYBKI zatrudni SPECJALISTĘ DS. SYSTEMU JAKOŚCI

SPECJALISTA DS. SYSTEMU JAKOŚCI - Piekarnia Grzybki

Praca wykonywana w piekarni przy ul. Malowniczej 33 w Warszawie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola bieżąca  i bezpośredni nadzór procesu produkcyjnego oraz stref okołoprodukcyjnych w ujęciu jakościowym,
  • szkolenie pracowników z zasad GMP/GHP,
  • weryfikacja zapisów jakościowych i współpraca przy tworzeniu dokumentów jakościowych z PSJ i zastępcą PSJ,
  • praca z Polskimi Normami oraz z ISO 22000/ISO 9001, prawem żywnościowym,
  • prowadzenie audytów wewnętrznych i inspekcji,
  • współpraca przy tworzeniu specyfikacji, etykiet  i innych dokumentów technologiczno-produktowych,
  • przeprowadzanie oceny sensorycznej surowców i wyrobów gotowych,
  • współpraca z działami Produkcji, Magazynu, Technologii, Marketingu,
  • aktywne uczestnictwo w audytach dostawców, jednostki certyfikującej i kontrolach organów administracji państwowej,
  • udział i aktywne uczestnictwo w rozpatrywaniu reklamacji,
  • udział i aktywne uczestnictwo w inicjonowaniu i  realizowaniu działań CAPA,
  • bieżące realizowanie zapisów wynikających z wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością, przy współpracy z PSJ
  • praca w systemie 2 zmianowym

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (Bezpieczeństwo żywności/Technologia żywności i pokrewne),
  • doświadczenie min. 3 lata w branży spożywczej na podobnym stanowisku,
  • znajomość zasad GMP, GHP, HACCP, podstawowego prawa żywnościowego,
  • mile widziane uprawnienia w zakresie audytowania, norm ISO 22000 lub IFS/BRC
  • otwartość i zdolności komunikacyjne, umiejętność przekazywania wiedzy innym,
  • umiejętność pracy w grupie.

ZAPEWNIAMY:

  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska,
  • benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna,
  • szkolenia podnoszące kwalifikację.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: biuro@klinikarozwojuhr.pl z tytułem wiadomości „PIEKARNIA GRZYBKI - SPECJALISTA DS. SYSTEMU JAKOŚCI”.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

W treści aplikacji lub CV prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".