Agnieszka G
Firma z branzy techniki sprężonego powietrza zatrudni serwisanta

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH / SERWISANT

Data publikacji:
25.6.2020
Miejsce Pracy:
Tarnowo Podgórne
Branża:
Inżynieria / Technika / Serwis
Stanowisko:
Serwisant

Opis stanowiska:   Obsługa urządzeń  związanych z techniką sprężonego powietrza, kontakt z Klientem oraz przygotowywanie dokumentacji. Nie wymagamy doświadczenia w branży sprężonego powietrza. Najważniejsza jest gotowość do nauki, „zacięcie” techniczne oraz wysokie umiejętności manualne. Wiedzy merytorycznej – nauczymy od podstaw.   Wymagania:                    wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie w kierunku technicznym),  znajomość języka angielskiego, wiedza i umiejętności z zakresu: czytania schematów elektrycznych, posługiwania się urządzeniami pomiarowymi, analizowania przyczyn usterek oraz zapobieganie im prawo jazdy kat. B., mile widziane uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji min. 1kV mile widziane doświadczenie w branży sprężonego powietrza. Od kandydatów oczekujemy także: dyspozycyjności oraz gotowości do wyjazdów służbowych, wysokiej sumienności, obowiązkowości oraz samodzielności w realizacji powierzonych zadań, umiejętności pracy w zespole, zaangażowania, chęci rozwoju osobistego.   Oferujemy: stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,          atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i zdobywanie cennego doświadczenia, przyjazną atmosferę w firmie o niekorporacyjnym charakterze.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń