Solutions30 Holding Sp.z.o.o.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Uruchamiania Sieci

  • Data publikacji:
  • 25-11-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny
Solutions 30 Holding Sp.z.o.o.

Solutions 30 jest liderem w swojej branży na rynku europejskim. Naszym głównym zadaniem jest ułatwienie życia naszym klientom w dziedzinie nowych technologii. W grupie Solutions 30 pracuje ponad 15 tysięcy inżynierów, którzy obsługują ponad 60 000 wezwań serwisowych dziennie. Działamy już w 10 krajach europejskich. Świadczymy usługi projektowania, budowy, instalacji oraz utrzymania. Od momentu założenia grupy w 2003 roku rozwijamy się dynamicznie zapewniając rozwiązania typu one-stop-shop w obrębie pięciu głównych branż: telekomunikacji stacjonarnej i mobilnej, IT, bezpieczeństwa, energetyki i handlu detalicznego.

 Krótki opis stanowiska:

  • uruchamiania nowych urządzeń w sieci telekomunikacyjnej
  • integracja nowych elementów sieci w systemach nadzoru
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej
  • wsparcie zespołów pracujących w terenie
  • wyjazdy na wizje lokalne
Wymagania stanowiska
  • wykształcenie techniczne preferowane w kierunkach informatyka/telekomunikacja lub pokrewne
  • samodzielność w działaniu
  • biegła obsługa komputera
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do sporadycznej pracy w terenie
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację i rozumienie dokumentacji technicznej
  • zdolność do działania pod presją czasu
  • chęci do ciągłego podnoszenia swoich umiejętności

dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w konfiguracji urządzeń telekomunikacyjnych – BTS, MW, DWDM, IPDSLAM, OLT, ROUTER, SWITCH
  • braku przeciwskazań do pracy na wysokości
  • posiadanie uprawnień SEP do 1kV

Oferujemy
  • pracę w środowisku najnowszych technologii telekomunikacyjnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwości rozwoju osobistego
  • po usamodzielnieniu się możliwość pracy zdalnej/hybrydowej

Jeżeli w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym zamieszczone będą inne dane osobowe niż określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy i chce Pani/Pan, aby dane te były przetwarzane na cele rekrutacji lub jest Pani/Pan zainteresowana udziałem w przyszłych rekrutacjach, proszę umieścić w treści CV następujące klauzule. Wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie, ale pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na jej podstawie przed wycofaniem zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions 30 Wschód Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Siedlcach, ul. Terespolska 12, 08-110, moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, innych niż wymagane przez Kodeks pracy, w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji przez okres 12 miesięcy od dnia wysłania zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions 30 Wschód Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Siedlcach, ul. Terespolska 12, 08-110 moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Solutions 30 Wschód Sp. z o.o. w okresie 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia aplikacyjnego.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń