Talent Partners
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

  • Data publikacji:
  • 13-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Dla naszego Klienta - dobrej, stabilnej firmy z siedzibą w Poznaniu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Najważniejsze obowiązki:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji i prawidłowej pracy maszyn i urządzeń.
  • Planowanie i realizacja działań prewencyjnych w celu poprawy niezawodności maszyn.
  • Wsparcie działu Utrzymania Ruchu.
  • Szkolenie i instruowanie nowych pracowników w celu utrzymania maszyn w dobrym stanie technicznym.
  • Dbanie o zachowanie bezpieczeństwa warunków pracy.
  • Współpraca z działem produkcji i wspólne dążenie do osiągania wyników zakładu.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w organizacji i samodzielnym prowadzeniu / koordynowaniu projektów,
  • znajomość branży, technik czyszczenia przemysłowego - będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem,
  • umiejętność reagowania w trudnych sytuacjach,
  • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność organizacji pracy własnej,

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń