FABRYKI MEBLI

SPECJALISTA DS. WSPARCIA IT (praca stacjonarna)- Fabryki Mebli Forte S.A.

  • Data publikacji:
  • 22-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Ostrów Mazowiecka
  • Stanowisko:
  • Informatyk

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko: SPECJALISTA DS. WSPARCIA IT (praca stacjonarna)

Miasto: Ostrów Mazowiecka

TWOJE ZADANIA:

Wsparcie użytkowników systemów komputerowych oraz rozwiązywanie zgłaszanych problemów technicznych zgodnie ze standardami firmy

Przygotowanie sprzętu dla użytkowników, w tym instalacja i konfiguracja oprogramowania (stacje robocze, laptopy, tablety, telefony oraz wszelkie peryferia),

Diagnozowanie zgłaszanych problemów zgodnie z obowiązującymi standardami lub przekazanie ich do drugiej linii wsparcia

Wdrażanie zaakceptowanych rozwiązań z obszaru cyberbezpieczeństwa

Rekomendowanie zmian w oparciu o zdobytą wiedzę w obszarze IT

TWÓJ PROFIL:

Doświadczenie we wsparciu lub utrzymaniu usług IT – warunek konieczny

Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe o kierunku informatyka lub pokrewne

Znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows oraz pakietu Office 365

Podstawowa wiedza z zakresu sieci WAN/LAN

Nastawienie na klienta wewnętrznego

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – minimum B1

Prawo jazdy kategorii B

KORZYŚCI:

Elastyczny czas pracy

Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników (Ostrów Mazowiecka i Suwałki)

Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej

Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE

Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku

Dofinansowanie do wypoczynku

Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników

Bony noworoczne dla dzieci pracowników

Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

Płatny program poleceń pracowniczych

Link do składania aplikacji:https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=fa3a08f9d4224ab8888df5e655f6c059