Recruiters
Aktualnie, dla jednego z naszych międzynarodowych Klientów ze Szczecina, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista Ds. Wsparcia Klienta francuskojęzycznego

  • Data publikacji:
  • 04-02-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin
  • Wynagrodzenie:
  • 5000 brutto
  • Stanowisko:
  • Konsultant
  Zakres obowiązków:
  • Wsparcie Techniczne klientów francuskojęzycznych
  • Bieżące rozwiązywanie i odnotowywanie w systemie zgłoszeń klientów
  • Profesjonalne wsparcie klienta oraz budowanie świadomości marki
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka francuskiego na poziomie B2/C1- w mowie i w piśmie
  • Zainteresowanie nowinkami technicznymi
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Nasz Klient oferuje:
  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku w wielojęzycznym zespole,
  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe 5000 brutto
  • Pakiet relokacyjny w wysokości 4000-6000 brutto
  • benefity pozapłacowe:karta Multisport Plus, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny i inne
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Możliwość podjęcia pracy i rozpoczęcia szkoleń OD ZARAZ
Jeśli jesteś zainteresowana/y wyślij nam koniecznie swoje CV na adres ng@recruiters.com.pl Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). #pracazjęzykiemfrancuskimszczecin #pracazjęzykiemfrancuskim