Recruiters
Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy ze Szczecina poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista Ds.Wsparcia Technicznego Klienta z językiem niemieckim

  • Data publikacji:
  • 25-02-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin
  • Wynagrodzenie:
  • 7000 brutto

Aktualnie dla naszego Klienta ,międzynarodowej firmy z Warszawy, poszukujemy Kandydatów znających język niemiecki w stopniu bardzo dobrym na stanowisko:

Konsultant Ds.Wsparcia IT z językiem niemieckim
Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:

Zdalne wsparcie techniczne oraz wsparcie merytoryczne dotyczące systemów informatycznych dostarczanych przez naszego klienta
Zapewnienie właściwej wydajności systemów IT, oprogramowania, sprzętu i siec.
Współpraca z innymi działami wsparcia.

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowiski
Znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie B2/C1 oraz języka angielskiego na poziomie co najmniej B1/B2
Umiejętność samodzielnej organizacji czasu i zadań, zarządzania priorytetami

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie od 6500 do 7000 brutto
Umowa o pracę na pełen etat
Atrakcyjny pakiet benefitów
Ciągły kontakt z najnowszymi technologiami
Realny wpływ na rozwój projektu
Pracę w zgranym zespole w komfortowej atmosferze.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wyślij nam swoje CV w wersji polskojęzycznej lub anglojęzycznej na adres ng@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.