Talent Partners
Specjalista ds. Zakupów

  • Data publikacji:
  • 6.4.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Strzelce Opolskie
  • Branża:
  • Logistyka / Magazyn
  • Stanowisko:
  • Inżynier

Dla naszego Klienta - renomowanej, nowoczesnej firmy produkcyjnej z branży automotive, z siedzibą w okolicach Strzelec Opolskich - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Nr ref. SZS/4603

Najważniejsze obowiązki:

  • realizacja procesów zakupowych dla wszystkich wydziałów firmy,
  • współpraca z centralnym działem zakupów,
  • efektywne poszukiwanie dostawców usług i materiałów,
  • negocjacje handlowe dotyczące warunków zakupów,
  • współpraca z dostawcami,
  • kompletowanie i składanie zamówień,
  • nadzór nad realizacją zamówień,
  • zgłaszanie i nadzór reklamacji,
  • weryfikacja faktur i rachunków,
  • nadzór nad dokumentacją zakupową oraz administracyjną.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w obszarze zakupów materiałów technicznych,
  • znajomość jęz. niemieckiego lub jęz. angielskiego (minimum B2),
  • asertywność i rozwinięte umiejętności prowadzenia negocjacji,
  • analityczne i samodzielne podejście do realizacji zadań,
  • predyspozycje do pracy zespołowej  - nastawienie na współpracę,
  • znajomość systemu SAP – mile widziane.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży automotive,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szerokie możliwości dalszego rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • dodatkowe benefity.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń