Joanna

Specjalista Google Ads

  • Data publikacji:
  • 21-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. SEM, SEO

Miejsce pracy: Warszawa

Forma zatrudnienia: B2B

Nasze oczekiwania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w samodzielnym planowaniu i realizacji kampanii performance, nastawionych na efekt, sprzedaż, pozyskiwanie leadów,

  • zaawansowana znajomość narzędzi: Google Ads, Google Merchant Center, Google Analytics, Google Tag Manager; mile widziane certyfikaty Google,

  • zaawansowana znajomość Excela i umiejętności analityczne,

  • dobra znajomość rynku marketingu online,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2),

  • dobra organizacja pracy i terminowość,

  • komunikatywność,

  • samodzielność, odpowiedzialność, orientacja na cel.

Mile widziane:

chęć rozwoju w Programmatic.

Twoje zadania:

  • przygotowywanie strategii dla kampanii Google Ads realizowanych na rzecz wybranych klientów,

  • samodzielne planowanie, realizacja i bieżąca optymalizacja kampanii PPC ze szczególnym nastawieniem na pozyskiwanie leadów lub KPI sprzedażowe,

  • opracowywanie raportów i przygotowywanie rekomendacji,

  • opracowywanie ofert dla nowych klientów,

  • monitorowanie działań konkurencji w obrębie działań promocyjnych i wdrażanie najlepszych praktyk rynkowych,

  • uczestniczenie w strategicznych spotkaniach z klientami,

  • dzielenie się wiedzą z członkami zespołu.

Co oferujemy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • kartę sportową Medicover Sport,

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • możliwość rozwoju i szkolenia z zakresu digital,

  • bardzo dobrą lokalizację biura (Mokotów)

  • towarzystwo, w którym na pewno nie zaznasz nudy,

  • dużą samodzielność i ciekawe projekty,

  • udział w realizacji projektów realizowanych dla dużych zagranicznych i polskich marek,

  • opiekę Digital Project Managera.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń