Simplicity Recruitment

specjalista IT

  • Data publikacji:
  • 12-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Informatyk

- Warszawa, mazowieckie

- umowa o pracę, kontrakt b2b

- specjalista IT

- praca od zaraz

- pełny etat / elastyczne godziny pracy

- praca stacjonarna

Rekrutujemy dla:

Prowadzimy rekrutację dla jednej z warszawskich fundacji, która prężnie działa m.in. na rzecz pomocy ofiarom kryzysu migracyjnego.

Technologie u pracodawcy:

Wymagane

- SQL

- Google Cloud platform (GCP)

- Wordpress

- Google Workspace

- Linux

- Slack

Twój zakres obowiązków:

- zarządzanie działalnością operacyjną działu informatyki, a w tym: zarządzanie utrzymaniem, monitorowaniem, aktualizacją i wsparciem systemów IT,

- praca z wykorzystaniem baz danych (przydatna znajomość SQL),

- szybka i efektywna pomoc jako pierwsza linia wsparcia,

- praca z systemami Linux,

- kierowanie projektami informatycznymi.

Wymagania pracodawcy:

- dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne – w szczególności dobre umiejętności miękkie, związane z rozumieniem potrzeb,

- doskonałe umiejętności organizacyjne,

- przekrojowa wiedza informatyczna w zakresie platformy m.in. Google Workspace, Wordpress, Slack oraz inne,

- umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów technicznych,

- doświadczenie administracyjne.

Pracodawca oferuje:

- pracę w środowisku osób zaangażowanych społecznie i charytatywnie, w doświadczonym, przyjaznym zespole,

- forma zatrudnienia: UoP/B2B

- elastyczny czas pracy, możliwa jest zarówno praca w niepełnym jak i pełnym wymiarze godzin,

- zdobywanie nowych doświadczeń w zakresie pracy na rzecz fundacji.