Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje do pracy specjalisty ds. marketingu i Social Media oraz jako wsparcie pracownika biurowego. Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, praca na pełen etat, forma zatrudnienia do uzgodnienia. Praca stacjonarna/ hybrydowa. Praca od zaraz.

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu i Social Media

  • Data publikacji:
  • 29-04-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. E-marketingu

Zakres obowiązków:

-samodzielnie prowadzenie profili społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Instagram, TikTok, Google Business)

-opracowywanie planów komunikacji i harmonogramów w social media

-zaangażowanie i kontakt z potencjalnymi klientami/współpracownikami– moderacja, komentowanie, odpowiadanie na wiadomości

-współpraca z Influencerami , pozyskiwanie nowych blogerów

-kreowanie materiałów promocyjnych

-monitorowanie  trendów branżowych, marketingowych i oczekiwań klientów

-planowanie działań marketingowych adresowanych do poszczególnych odbiorców

-przygotowywanie i prowadzenie działań marketingowych stymulujących sprzedaż

-wsparcie pracownika biurowego

-wykonywanie bieżących zadań zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania:

-doświadczenie na podobnym stanowisku

-doświadczenie w prowadzeniu firmowych profili na social media

-kreatywność i umiejętność swobodnego pisania oraz redagowania tekstów

-praktyczna znajomość narzędzi marketingowych i nowoczesnych kanałów komunikacji

-znajomość języka angielskiego

Osoba na tym stanowisku musi interesować się marketingiem i otaczającym światem. Powinna być wielozadaniowa co pozwoli jej pracować w kilku projektach w jednym czasie. Szukamy osoby samodzielnej pełnej entuzjazmu i dobrej energii. Prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio dotychczas prowadzonych Social Mediów.

Zapraszamy na rozmowę.

Tel kontaktowy: 883 745 042

Adres email: m.krawczyk@connect-agency.eu