CPL Jobs
BEZ DOŚWIADCZENIA/Z DOŚWIADCZENIEM

Pracownik biurowy z językiem niemieckim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Praca w ramach działu administracji/zakupów.
  • Wprowadzanie danych do systemu, administrowanie dokumentacją;
  • Odpowiadanie na pytania zagranicznych klientów biznesowych;
  • Wsparcie procesów zachodzących w dziale;
  • Przygotowywanie prezentacji, sprawozdań i raportów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2/C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego angielskiego;
  • Mile widziane doświadczenie korporacyjne, lecz niewymagane - różne poziomy stanowisk;
  • Znajomość MS Office;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, bilety do kina/teatru, kursy językowe, zniżki pracownicze);
  • Przejrzystą ścieżkę kariery;
  • Stabilną pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Udział w różnorodnych projektach.