KEPEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Kepex.pl to platforma wysyłkowa, dzięki której szybko i wygodnie zamówisz usługi kurierskie. Rozwijamy się dynamicznie i poszukujemy do naszego zespołu

Specjalisty do spraw rozwoju sieci Punktów Nadawania Przesyłek

  • Data publikacji:
  • 21-11-2018
  • Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Białystok, Lublin, Rzeszów, Szczecin

Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: wyselekcjonowanie punktów do współpracy, przedstawienie oferty franczyzowej, podpisanie umowy z pozyskanym punktem. Wymagania: umiejętność nawiązywania kontaktów, negocjacji oraz budowania relacji z klientem, realizacja założonych celów, własna działalność gospodarcza będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: Dodatkową pracę na samodzielnym stanowisku w prężnie rozwijającej się firmie. Zatrudnienie od zaraz na umowie o dzieło lub współpracy. Pełne wsparcie od zespołu i przyjazną atmosferę pracy. Wynagrodzenie od każdego pozyskanego punktu (płatne, gdy punkt rozpocznie współpracę).