PPH STANLAB SP. Z O.O.
W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko :

Specjalisty ds. Handlowych z językiem rosyjskim

PPH STANLAB SP. Z O.O. jest firmą prywatną założoną w 2000 roku. Zajmujemy się dystrybucją chemikaliów oraz materiałów drewnopochodnych  na rynku krajowym i zagranicznym. We wrześniu 2012r firma Stanlab Sp. z o.o. kupiła nieruchomość przy ul. Diamentowej w Lublinie poszerzając jednocześnie zakres swojego działania o obrót płytami meblowymi, sklejką szalunkową, płytami fornirowanymi, drewnem i tarcicą. W sprzedaży znajdują się również akcesoria meblowe oraz materiały plandekowe. Współpracujemy w firmami z Polski oraz z zagranicy. Silne kontakty wiążą nas z krajami Wschodniej Europy: Ukrainą, Rosją, Białorusią oraz państwami zachodnioeuropejskimi jak: Holandia, Belgia, Hiszpania, Francja, Niemcy, Włochy oraz Państwami azjatyckimi Chiny , Kazachstan Japonia.

Dowodem wysokiej jakości obsługi Klientów jest wiele wyróżnień jakie Spółka uzyskała w minionych latach m.in. przyznany tytuł Gazeli Biznesu oraz Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

Specjalisty ds. Handlowych z językiem rosyjskim.

Obowiązki :

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie oraz utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami
  • dbanie o wizerunek firmy
  • realizacja zamówień , negocjowanie warunków współpracy
  • aktywne analizowanie oraz śledzenie rynku

Wymagania :

  • biegła znajomość języka rosyjskiego
  • umiejętność negocjacji
  • znajomość obsługi komputera

miłe widziane:

  •  znajomość języka angielskiego
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • doświadczenie handlowe
  • prawo jazdy kategorii B
  • wykształcenie wyższe

Oferujemy :

  • zatrudnienie na podst. umowy o pracę
  • interesującą pracę w nowoczesnej firmie
  • dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej
  • pracę w młodym , dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwój osobisty
  • pozyskanie wiedzy w dziedzinie handlu zagranicznego

ŻYCIORYSY PROSIMY KIEROWAĆ NA ADRES MAILOWY :

info@stanlab.eu