Eco spedycja sp. z o.o.
Poszukujemy osoby na stanowisko:

spedytor międzynarodowy

  • Data publikacji:
  • 14-05-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Bielany Wrocławskie
  • Stanowisko:
  • Spedytor

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska:

  • Organizowanie, nadzór i bieżąca obsługa transportów zgodnie ze standardami firmy
  • Koordynowanie współpracy z klientami oraz przewoźnikami
  • Nadzór nad procesem transportu towarów oraz informowanie klienta o aktualnym statusie zlecenia oraz rozliczanie dokumentów transportowych
  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie tras oraz warunków transportu
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji zadań
  • Dbanie o wysoką jakość oferowanych usług

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętności pracy w zespole,
  • Dobrej organizacja pracy,
  • Znajomości rynku ładunków i przewoźników będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe o kierunku transport, logistyka, spedycja

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich ofert na maila: biuro@ecospedycja.pl

Prosimy o umieszczenie poniższej zgody w treści CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji