Kateryna
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Spedytor międzynarodowy (j. rosyjski)/ Экспедитор русский язык

  • Data publikacji:
  • 14-05-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Częstochowa
  • Wynagrodzenie:
  • 2800-7500 zł brutto
  • Stanowisko:
  • Spedytor

Firma Magistral Transport – to dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Polsce.

Przez krótki okres stała się niezawodnym i stabilnym partnerem w zakresie usług transportu międzynarodowego i lokalnego za pomocą transportu drogowego.

Z przyjemnością oferujemy naszym klientom profesjonalną obsługę wysokiej jakości w zakresie transportu i spedycji.

Nasz zespół stale poszerza kompleks świadczonych usług, udoskonala i rozwija nowe sposoby rozwoju biznesu i jest zawsze gotowy do zaoferowania skutecznych i innowacyjnych rozwiązań.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;
  • konkurencyjna pensja + premie za osiągane wyniki (na podstawie jasno określonych zasad);
  • węwnętrzne szkolenia;
  • pomoc ze strony doświadczonych pracowników;
  • wszystkie niezbędne narzędia do pracy;
  • bardzo rozszerzony back-office, który pozwoli skupić się na własnej pracy, i nie przejmować się działalnością administracyjną;
  • bardzo wygobne rozmieszczenie - 450m od Rondo Daszyńskiego;
  • możliwość rozwoju swoich profesjonalnych kompetencji;
  • możliwość awansu;
  • przyjemna atmosfera pracy.

Obowiązki:

  • organizacja i koordynacja międzynarodowego przewozu ładunków;
  • aktywne poszukiwanie nowych kontrahentów;
  • przyjmowanie i realizacja zamówień klientów;
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami i kontrahentami;
  • poszerzenie bazy klientów;
  • utrzymanie wysokiej jakości usług.

Oczekujemy:

  • komunikatywna znajomość języka rosyjskiego i przynajmniej jednego języka obcego (najlepiej angielskiego lub niemieckiego);
  • umiejętność pracy na giełdach transportowych typu TimoCom, Trans;
  • chęć uczenia się;
  • dobra organizacja pracy;
  • niezależność w działaniu;
  • doświadczenie (nie konieczne).

Zapraszam do kontaktu!

Динамично развивающаяся и стабильная компания Magistral Transport Sp. z o.o ищет сотрудника на должность: главного международного экспедитора

Что мы предлагаем?

  • Трудоустройство по трудовому договору или сотрудничеству на В2В (в зависимости от индивидуальных предпочтений)
  • Удобное месторасположение – офис расположен в центре города, рядом с метро
  • Оплата по системе: ставка + бонус, который зависит от достигнутых результатов, согласно четким правилам
  • Расширенный бэк-офис, который избавит вас от административной деятельности и позволит сосредоточиться на основной вашей работе
  • Доступ к необходимым инструментам для работы экспедитора, включая систему отчетности, которая облегчает поиск решений для заказов
  • Помощь опытных коллег
  • Отличные возможности для профессионального развития и карьерного роста

Что ты будешь делать:

  • Активный поиск и приобретение транспортных заказов
  • Организация и координация международных грузоперевозок
  • Расширение клиентской базы
  • Построение долгосрочных отношений с клиентами и субподрядчиками
  • Уделять особое внимание высокому качеству обслуживания клиентов

Чего мы ожидаем:

  • Генерирование экспедиторской прибыли
  • Построение собственной базы клиентов
  • Умение пользоваться транспортными биржами, включая TimoCom Trans
  • Привлечение новых подрядчиков и построение долгосрочных отношений
  • Активное приобретение транспортных заказов
  • Владение русским, польским + любым другим европейским языком в коммуникативной степени
  • Хорошая организация работы
  • Самостоятельность в действиях

До скорой встречи!