Kroll Logistics

Spedytor z doświadczeniem Gorzów Wlkp.

  • Data publikacji:
  • 16-02-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Gorzów Wlkp.
  • Stanowisko:
  • Spedytor

Kroll Logistics GmbH oddział w Gorzowie Wielkopolskim.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko: Spedytor

Wymagania:

·        Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora min. 2 lata

·        Dobra organizacja pracy

·        Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Podstawowe obowiązki:

·        Pozyskiwanie i obsługa zleceń transportowych i spedycyjnych.

·        Utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi klientami, pozyskiwanie nowych kontrahentów

·        Obsługa klienta i udzielanie porad związanych z przewozem

·        Zapewnienie odpowiednich środków transportowych w celu realizacji zleceń klientów

·        Zarządzaniem flotą samochodową oraz kierowcami na trasach międzynarodowych

·        Kontrola przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas transportu

·        Budowanie prawidłowych relacji z klientami oraz przewoźnikami

·        Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji oraz dokumentów

·        Dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość

Oferujemy:

·        Umowę o pracę

·        Pracę w zgranym zespole

·        Atrakcyjne wynagrodzenie.

Kontakt telefoniczny: 729 679 679

Adres mailowy: info@kroll-logistics.com