GP PEOPLE
Dla niemieckiego hotelu nad morzem, położonego na plaży, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Sprzątacz / ka

  • Data publikacji:
  • 09-07-2020
  • Miejsce Pracy:
  • D-77787 Kuhlungsborn Meklemburgia-Pomorze Przednie
  • Stanowisko:
  • Sprzątaczka / Sprzątanie

sprzątacz / ka

nr referencyjny: SPR/06/20

miejsce pracy: D-77787 Kuhlungsborn

Meklemburgia-Pomorze Przednie

Opis stanowiska:

  • sprzątanie pokoi hotelowych
  • sprzątanie lobby
  • mycie okien

Oczekujemy:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • motywacja do pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane tandemy / pary

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach (meldunek, ubezpieczenie, niemieckie składki i podatek)
  • min. 40 h pracy tygodniowo, wynagrodzenie – min. 9,19 eur brutto/h
  • zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym - 138 euro od osoby, w jednoosobowym – 220 eur
  • 5 dni pracy w tygodniu, 2 dni wolne

Kontakt:

GP People oddział w Toruniu, 605372100

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych GP People Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procedury rekrutacji. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych GP People Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procedury przyszłych rekrutacji. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych GP People Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do tłumaczenia korespondencji wymienianej z potencjalnym pracodawcą. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Złożenie aplikacji w odpowiedzi na ofertę pracy jest potwierdzeniem zapoznania się z treścią klauzuli informacyjnej (https://www.gppeople.pl/wp-content/uploads/2020/01/GP_REM_Klauzula_informacyjna_2020.pdf) w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Zgodnie z obowiązującym prawem GP People nie pobiera opłat od kandydatów za pośrednictwo pracy