Derksen Polska

Sprzątanie domków letniskowych /Serwis techniczny- Praca dla par

  • Data publikacji:
  • 22-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Westende, Belgia

Miejsce pracy: Westende, Belgia

Praca sezonowa od 01.03.-09.11.2018r.

Opis stanowiska pracy:

Serwis sprzątający:

- Dbanie o porządek na terenie parku,

- Sprzątanie domów letniskowych, pomieszczeń sanitarnych, pomieszczeń z zapleczem kuchennym

Serwis techniczny:

- Dokonywanie drobnych napraw na terenie parku

- Praca w charakterze złotej rączki

Wymagania:

 -  Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B)

 - Preferowane osoby z miłą aparycją, komunikatywne, energiczne

 - Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy

 - Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  - Atrakcyjne wynagrodzenie

 -  Darmowe zakwaterowanie

  - Rodzinną atmosferę w miejscu pracy

 - Możliwość pracy sezonowej dla par (8miesięcy)

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie cv na adres: z.bozowska@derksen-polska.pl +48 575 100 025