Concept Plus
Sprzątanie (k/m) - Praca od zaraz!

Pełny etat
Miejsce pracy Wietze

Zatrudnienie bezpośrednie w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus, nie przez agencję pracy!

Zakres obowiązków:
Sprzątanie mieszkań pracowniczych, biur, prywatnych domów itp.
Odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie, dezynfekowanie

Oferujemy:
Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu bezpośrednio w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus (www.clean-plus.net)
Szkolenie wdrożeniowe
Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do świadczonej pracy w wysokości 11,50 € brutto/h
Dodatki za pracę w niedzielę (50%) i święta (100%)
Bezpłatną odzież roboczą
Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
Wsparcie w organizowaniu zakwaterowania
Współpracownicy z Polski
Zwrot kosztów przejazdu z Polski do Niemiec (max. 100 €)

Wymagania:
Doświadczenia na podobnym stanowisku
Prawa jazdy kat. B – wymóg konieczny
Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Sumienności, rzetelności
Wytrzymałości fizycznej

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Concept Plus Sp. z o. o. Opole
vt@cp-personal.com| +48 504 969 041