HS Multiservices
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko

Sprzątanie terenów zewnetrznych

  • Data publikacji:
  • 07-08-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Wynagrodzenie:
  • 2250 zł brutto miesięcznie

Obowiązki: • bieżące utrzymanie czystości i porządku na terenie zewnętrznym, • bieżące uzupełnianie materiałów i środków czystości, • inne dodatkowe prace porządkowe. Wymagania: • aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych, • pozytywne nastawienie do ludzi, • chęć do pracy. Oferujemy: • umowę o pracę, • wynagrodzenie w wysokości 2250 brutto, • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6-14, • niezbędne szkolenia,  • pracę w zgranym w zespole,  • profesjonalne narzędzia pracy. Praca w lokalizacji: Warszawa ul. Zamoyskiego ( okolice dworca Wschodniego) Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 604-068-796 w godz. 9-16