PH AD*REM

SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW

  • Data publikacji:
  • 17-10-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Goleniów

Oferujemy:
 - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
 - atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od realizacji wyznaczonych zadań
 - szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym
 - możliwość rozwoju w dynamicznie i nowoczesnej firmie
 - możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia
 - przyjazną atmosferę pracy

Opis stanowiska:
-  obsługa Klienta oraz otwartość na jego potrzeby
 - dbanie o odpowiedni poziom oraz ekspozycję produktów
 - dbanie o porządek i czystość
 - gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

Wymagania:
-  książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność przystosowania się do obowiązujących w firmie standardów i procedur
-  umiejętność zaangażowania się w pracę i podejmowanie inicjatywy

Zainteresowanych ofertą prosimy o CV wraz ze zdjęciemz dopiskiem" Oświadczam, że udzielono mi informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowe „AD-REM” Wojciech Teszner zgodnie z RODO na adres:kariera@ad-rem.pl