Scarpa Nostra Sp. z o.o.
Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko sprzedawca obuwia T.Sokolski

Sprzedawca obuwia - Umowa o prace - Pełen etat

  • Data publikacji:
  • 23-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Sklep obuwniczy T.Sokolski - Sródmieście, Ochota

Miejsce pracy Warszawa dzielnica: Śródmieście i Ochota

Poszukujemy osób na stanowisko: Sprzedawca obuwia T. Sokolski

Zadania:
Praca w sklepie obuwniczym
Obsługa klientów
Przyjmowanie towaru
Dbanie o czystość na sklepie

Wymagania:
Dyspozycyjność
Punktualność
Odpowiedzialność
Zaangażowanie w obsługę klientów

Oferujemy:
Pracę w młodym i zgranym zespole
Zniżki pracownicze
Możliwość rozwoju

Prosimy o wysyłanie CV w odpowiedzi na to ogłoszenie. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami