A-trybut Polski HR S.A.
Polski HR - A-Trybut S.A. został dwukrotnie uhonorowany nagrodą Lodołamacze 2015 i 2016. Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier.

sprzedawca - sklep odzieżowy

  • Data publikacji:
  • 17-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa, Marki, Łomianki

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: Pracownik Sklepu Odzieżowego (oferta dedykowana osobom z orzeczonym stopniem niepełnosprawności)

Miejsce pracy: Warszawa Wola Park, Warszawa Renova, Warszawa Arkadia,

Marki, Łomianki

Obowiązki:

- obsługa kasy fiskalnej (możliwość przyuczenia)

- obsługa klienta

- posortowanie towaru z magazynu

- przyjmowanie dostaw towaru

- porządkowanie sklepu

Wymagania:

- posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności

- dyspozycyjność- wykształcenie co najmniej średnie

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

- doświadczenie w obsłudze klienta

mile widziane

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową

- pracę w przyjaznej atmosferze

- stałe wynagrodzenie

- ciekawą pracę w świecie mody

Zapraszamy do przesyłania swojego CV na adres: marcin.szarek@a-trybut.pl

w razie pytań proszę o kontakt na numer: 785-05-78-72

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Złożenie aplikacji oznacza, że „Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR – A-Trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, 31-620, oś. Bohaterów Września 82.

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR A-Trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.