A-trybut Polski HR S.A.
Polski HR - A-Trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko–świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016. Polski HR - A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

sprzedawca - sklep zoologiczny

  • Data publikacji:
  • 17-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa, Janki, Piaseczno

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: Sprzedawca w Sklepie Zoologicznym - Pasjonat zwierząt (oferta dedykowana osobom z orzeczonym stopniem niepełnosprawności)

Miejsce pracy: Warszawa, Piaseczno, Janki,

Wymiar etatu: pełen etat

Obowiązki:

- profesjonalna obsługa klientów

- dbanie o właściwą ekspozycję towaru

- obsługa kasy fiskalnej

- raportowanie do przełożonego o wynikach sprzedaży

Wymagania:

- orzeczenie o niepełnosprawności - warunek konieczny

- dyspozycyjność- wykształcenie co najmniej średnie

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

- doświadczenie w obsłudze klienta – mile widziane

Oferujemy:

- umowę o pracę

- pracę w przyjaznej atmosferze

- stałe wynagrodzenie + możliwe premie

Zapraszamy do przesyłania swojego CV na adres: marcin.szarek@a-trybut.pl

w razie pytań proszę o kontakt na numer: 785-05-78-72

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Złożenie aplikacji oznacza, że „Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR – A-Trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, 31-620, oś. Bohaterów Września 82.

"Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR A-Trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.