Angelika
Sprzedawca sklepu ze zdrową żywnością

  • Data publikacji:
  • 10-06-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Babice Nowe
  • Stanowisko:
  • Kasjer / Kasjerka

Poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Sprzedawca do sklepu ze zdrową żywnością
miejscowość - Babice Nowe

Placówka zajmuje się stacjonarną sprzedażą produktów ekologicznych i tradycyjnych .

WYMAGANIA:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- miła aparycja, ekstrawertyzm
- komunikatywność na bardzo wysokim poziomie
- umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi i pracy w zespole
- znajomość komputera
- książeczka zdrowia lub gotowość do jej wyrobienia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- bieżąca obsługa klientów
- zamawianie towaru
- sprawdzanie stanów magazynowych
- dbanie o ekspozycję towaru

OFERUJEMY :

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawka+ system premiowy )
- praca w systemie zmianowym pon- pt 8-19
sobota 8-15
- ciekawą stałą pracę w rozwijającej się firmie
- miłą atmosferę pracy

Mile widziana znajomość tematyki zdrowej i tradycyjnej żywności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny 513659148.

Centrum Kariery Sp. z o.o. wpisana do rejestru KRAZ nr 20992