Polski HR A-Trybut
Lekka praca w sklepie odzieżowym, jednej z najlepszych marek w Polsce. Idealna praca dla osób z niepełnosprawnością.

Sprzedawca w sklepie odzieżowym

  • Data publikacji:
  • 23-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław

Polski HR A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna zatrudniająca osoby z niepełnosprawnością jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
Sprzedawca/kasjer w sklepie odzieżowym

Obowiązki:

- obsługa klienta, doradzanie i sprzedaż odzieży
- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
- dbanie o porządek w sklepie, w tym układanie towaru
- przyjmowanie towaru z magazynu

Wymagania:

- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
- dyspozycyjność i otwartość
- łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem
- doświadczenie w obsłudze klienta – mile widziane

Oferujemy:

- umowę o pracę z korzystnym wynagrodzeniem
- pracę w przyjaznej atmosferze
- ciekawą pracę w świecie mody
- elastyczny grafik

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR A-Trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o
Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".