Indian Market
Obecnie poszukujemy sprzedawcy do sklepu Indian Market w Gdańsku

Sprzedawca w sklepie stacjonarnym Indian Market

  • Data publikacji:
  • 19-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Gdańsk Politechnika
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Obowiązki:budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientamiaktywna sprzedaż produktówobsługa strony internetowejdbanie o ekspozycję oraz kontrolowanie stanów magazynowychdbanie o porządek w miejscu pracydobrej znajomości języka angielskiego, umożliwiającej swobodną komunikacjęWymagania: doświadczenie w pracy w handlu,mile widziane zainteresowanie kuchnia/ kultura indyjskakomunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientemgotowość do pracy w weekendysumienność, punktualność i uczciwośćdobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespoleOferujemy: pracę w weekendyumowę zlecenieterminowe wynagrodzeniepracę w miłej atmosferzepomoc innych pracowników w początkowym okresie zatrudnieniaJeśli jesteś zainteresowany/a pracą u nas wyślij nam e-mail lub skontaktuj się z nami telefonicznie (+48 729610741 )Nasz sklep mieści się na ul. Politechnicznej 7/10 80-288 w Gdańsku.