AAS Recruitment
Szkolimy od podstaw. Poszukujemy osób nastawionych na długotrwałą współpracę.

Stabilna Praca Kielce, produkcja, 20 miejsc - ruszyła rekrutacja

  • Data publikacji:
  • 3.6.2022
  • Miejsce Pracy:
  • Kielce
  • Branża:
  • Produkcja / Przemysł
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Aktualnie na terenie Kielc posiadamy wolne miejsca pracy w zakładzie produkcyjnym.

Oferujemy stabilną współpracę, możliwości długofalowej współpracy oraz zdobycia doświadczenia na stanowisku wsparcia produkcji.

Ze względu na specyfikę pracy na stanowisku oferta skierowana do Panów.

Oferujemy:

  • na start umowę zlecenie z pełnymi składkami zus (możliwość płatnego l4)
  • możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio pod zakład po okresie 6 miesięcy
  • stawka godzinowa 22,70 zł/h w tygodniu + dodatek nocny
  • za pracę w niedziele i dni świąteczne gwarantowana dodatkowa stawka
  • wsparcie dedykowanego koordynatora
  • system pracy 4 brygadowy na 3 zmiany
  • wdrożenie i przeszkolenie na stanowisku pracy
  • szybko i wygodnie formalności w telefonie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz rozwoju pożądanych na rynku umiejętności
  • program poleceń pracowniczych- polecaj do pracy znajomych- zarabiaj za polecenie!
  • dodatkowy pakiet benefitów- grupowe PZU na preferencyjnych warunkach, PPK
  • dostępny parking, zaplecze socjalne
  • dodatkowe przerwy

Po przejściu pod zakład:

  • Pakiet premiowy
  • Dodatki stażowe
  • Dofinansowanie wypoczynku dla dzieci

Zakres obowiązków:

  • wsparcie produkcji, obsługa maszyn
  • pomiary, sortowanie

Wymagania:

  • ukończone 18 lat
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej i chęci do nauki
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz długofalowo
  • znajomość rysunku technicznego

Lista korzyści jest długa! Zapraszamy do naszego zespołu! tel. 573 207 657

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń