Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
Agencja Sidrom poszukuje dla swojego klienta pracownika na

stanowisko Chef de rang

  • Data publikacji:
  • 17-01-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Francja, okolice Avignon
  • Wynagrodzenie:
  • 1700 euro/netto za 39 h/tygodniowo.

ul. Bohaterów Warszawy 7
28-100 Busko - Zdrój
Tel: 882 136 687

 Praca na terenie Francji, okolice Avignon .

Zapewniamy:

- możliwość rozwoju i zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z polskim pracodawcą,
- bezpłatne zakwaterowanie, bezpłatne wyżywienie,

- 1700 euro/netto za 39 h/tygodniowo.

        - zwrot kosztów podróży,

        - ubezpieczenie w Polsce.

Wymagania:

      - kelner z dużym doświadczeniem w hotelach lub restauracjach należących do międzynarodowych sieci,
      - minimum  3 lata doświadczenia,

      - bardzo dobra znajomość języka francuskiego i znajomość języka angielskiego,

      - samodzielność, umiejętność pracy w zespole,

      - dyspozycyjność od 1 marca 2019 r.

Obowiązki:

      - obsługa klientów i w pokojach,

      - odbiór klientów,

      - propozycja przygotowania potraw,

      - serwis napojów, realizacja koktajli,

      - uzupełnianie towarów,

      - przyjmowanie zamówień,
      - obsługa klienta,

      - obsługa terminali płatniczych.