Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
Agencja zatrudnienia Sidrom poszukuje osób na

stanowisko montera konstrucji oraz spawacza

Data publikacji:
27.5.2020
Miejsce Pracy:
Niemcy
Branża:
Budowa / Remonty

Opis stanowiska:

Główne obowiązki to montowanie konstrukcji stalowych oraz  metoda spawania elektrodą (111).Znajomość języka jest warunkiem koniecznym (przez jedną z osób).

Miejsce pracy: okolice Frankfurtu na Menem.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży,
  • chęci do pracy,
  • znajomość języka niemieckiego,
  • własne auto.

 Pracodawca oferuje:

  • zapewnienie zakwaterowania(pobyt opłaca pracownik)
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
  • zapewnienie bezpiecznej pracy.

Wymaganiem koniecznym jest znajomość  przez jedną z osób języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Odległość od miejsca pracy to max do 20km, zazwyczaj jest to ok 10km.

  Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: busko@sidrom.net

 Dział Rekrutacji
 882 136 687

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń