Cpl Jobs

Starszy specjalista ds. benefitów z j. angielskim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

•           Przetwarzanie wniosków związanych z benefitami;

•           Zarządzanie nagrodami i świadczeniami pracowniczymi;

•           Raportowanie;

•           Kontakt z klientami;

•           Aktualizacja wymaganych dokumentów w określonym czasie;

•           Usprawnianie procesów;

•           Udział w transition;

•           Wyjaśnianie zasad i procedur dotyczących korzyści i nagród.

Oczekujemy:

•           Min. roku doświadczenia zawodowego w obszarze benefitów/rewards.

•           Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;

•           Znajomości pakietu MS Office;

•           Zdolności analitycznych i komunikacyjnych;

•           Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

•           Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę;

•           Możliwość udziału w tranzycji procesów;

•           Pracę w międzynarodowym środowisku;

•           Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie;

•           Atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów do wyboru (fitness, siłownia, kino itp.);

•           Zdobycie cennego doświadczenia i przyjazną atmosferę pracy.