PRO-Search

Starszy Specjalista ds. E-Marketingu

  • Data publikacji:
  • 10-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Rzeszów

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży druku fotograficznego i cyfrowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Współtworzenie kampanii marketingowych w Internecie
• Uczestniczenie w zarządzaniu anglojęzycznym serwisem internetowym
• Współtworzenie oraz realizowanie strategii marketingowej dla marek prowadzących sprzedaż na rynki anglojęzyczne
• Prowadzenie działań zwiększających konwersję na sprzedaż w Social Media (Facebook, Google+, Pinterest, Twitter)
• Zarządzanie treścią stron www i blogów
• Współpraca z blogerami, grafikami i informatykami
• Wspieranie i pomaganie Klientom oraz Partnerom Biznesowym
• Sporządzanie analiz sprzedażowych i przygotowywanie różnego rodzaju raportów
• Koordynowanie udziału firmy w targach zagranicznych w UK, USA
• Odpowiedzialność za logistykę wszelkich wyjazdów zagranicznych (przelot, hotele, spotkania biznesowe)
• Koordynowanie wprowadzania nowych produktów do sprzedaży

Wymagania:

• Min. 2 lata doświadczenia w zakresie e- marketingu lub Social Media lub e-commerce
• Znajomości Social Media (Google +, Facebook, Pinterest, Twitter i innych)
• Umiejętności reagowania na posty użytkowników
• Budowanie wizerunku marki w sieci (w tym także Social Media)
• Umiejętność wykorzystywania różnych kanałów komunikacji z klientem w Internecie
• Tworzenie relacji w Social Media z klientami – fotografami
• Współtworzenie kampanii płatnych w Social Media
• Umiejętności redagowania tekstów o charakterze promocyjnym - dobry copywritting
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Śledzenia najnowszych trendów w mediach społecznościowych
• Dobra organizacji pracy, kreatywności, samodzielności i zaangażowania
• Łatwości nawiązywania kontaktów z partnerami biznesowymi
• Umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach i szukania przeróżnych rozwiązań
• Zdolności negocjacyjne i analityczne
• Umiejętności koordynowania kilku projektów jednocześnie – multizadaniowość
• Doskonała znajomości komputera, łatwości korzystania z różnorodnych narzędzi informatycznych, chęci uzupełniania treści na stronach www poprzez cms
• Chęć podejmowania coraz to nowych wyzwań zawodowych

Oferujemy:

• Ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Elastyczne godziny pracy
• Gwarancję ciągłego rozwoju zawodowego, system szkoleń
• Udział w ambitnych i nowatorskich projektach IT o zasięgu międzynarodowym
• Atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie
• Możliwość realizacji autorskich pomysłów
• Możliwość dołączenia do programu MultiSport i ubezpieczeń grupowych