Manpower

Stażysta/ Praktykant w agencji zatrudnienia

  • Data publikacji:
  • 21-08-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź

Zadania:

  • Pomoc administracyjna
  • Opieka nad prawidłowym obiegiem dokumentacji
  • Wprowadzanie danych do systemów
  • Wsparcie konsultantów
  • Tworzenie i aktualizacja akt osobowych

Wymagania:

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i wysoki poziom motywacji do odbycia stażu
  • Zainteresowanie HR
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność koordynowania wielu zadań naraz
  • Komunikatywność
  • Szybkość i dokładność działania
  • Gotowość do odbycia stażu
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę w przemiłej atmosferze, w grupie doświadczonych konsultantów
  • Dynamiczną pracę pełną nowych wyzwań
  • Wykorzystanie zdobytej wiedzy z branży HR w praktyce

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres monika.zimnicka@manpower.pl  w tytule wpisując Staż – Praktyki, lub kontakt telefoniczny – 882-189-791

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami