Axialus S.A.
Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z siedzibą w Warszawie poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Belgii. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032.

STOLARZ – BELGIA / DILSEN STOKKEN

  • Data publikacji:
  • 24-09-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia / Dilsen Stokken
  • Wynagrodzenie:
  • 15,75 euro brutto / h
  • Stanowisko:
  • Cieśla

Praca OD : od zaraz
Praca w regionie: Belgia / Dilsen Stokken

Główne zadania :

- przygotowywanie szalunków na wymiar - praca z rysunkiem technicznym

- obróbka drewna (znajomość narzędzi stolarskich)

- zbijanie, cięcie, skręcanie desek

Oczekujemy :

- doświadczenie na podobnym stanowisku (stolarz/cieśla/monter mebli)

- znajomość rysunku technicznego

- mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem (kandydaci z własnym samochodem mają pierwszeństwo w wyjeździe)

- mile widziana podstawowa znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

• Polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
• Opieka polskiego koordynatora
• Stawkę godzinową: 15,75 euro brutto / h
• Nadgodziny płatne 50% powyżej 8h / dzień
• zakwaterowanie płatne 200 euro / miesiąc
• zwrot za przejazdy mieszkanie – praca - mieszkanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV