Jobest Services

Stolarz budowlany

  • Data publikacji:
  • 05-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Stolarz

Jobest Services to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 2285, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Stolarz budowlany

Miejsce pracy: Belgia/Liege

OBOWIĄZKI :

- praca na warsztacie i budowie ( możliwość wyboru : warsztat lub montaż na budowach)

- produkcja mebli ,parkietów, ram ,drzwi,okien desek elewacyjnych itp.

- montaż na budowach mebli, drzwi, okien, podłóg, boazerii, barierek , schodów, desek elewacyjnych

- obsługa maszyn takich jak piła , frezy, wycinarki

- szlifowanie i wykańczanie elementów

WYMAGANIA :

-doświadczenie na w/w stanowisku 3 lata

-dokładność, precyzja , zaangażowanie i motywacja do pracy

-umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g zaleceń pracodawcy

OFERUJEMY :

-prace tymczasową na terenie Belgii

-umowę o pracę + ubezpieczenie

-wymiar czasu pracy: 40 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy

-możliwość pracy w nadgodzinach i w soboty

-atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 16,00 euro /h brutto

-darmowe zakwaterowanie

-możliwość pobierania zaliczek

-długofalową współpracę

-pomoc przy organizacji wyjazdu

-opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com