APP
Praca dla stolarza budowlanego - dekarza

Stolarz budowlany - dekarz praca zagranica

  • Data publikacji:
  • 31-03-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Stanowisko:
  • Stolarz

Agencja pośrednictwa pracy „APP” nr KRAZ 26094

 O PRACY

 Lokalizacja: Harboore (Jutlandia Zachodnia) Dania
 Wynagrodzenie: 175 DKK brutto / h
 Liczba miejsc: 2
 Start: 19 kwietnia 2022
 Kontrakt: około 3 miesięcy
 Czas pracy: 37 godz. tygodniowo (lub 50 - rotacja)
 Zadania: praca przy konstrukcjach dachowych, pokryciach, izolacji itp.

 WYMAGANIA

 - doświadczenie w pracach przy konstrukcjach dachowych (stolarsko - dekarskich)
 - gotowość do pracy na wysokości
 - komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. u jednego z pracowników)
 - niekaralność

 ZAKWATEROWANIE

 Zapewnione na miejscu, płatne przez pracownika

 APLIKACJA

 CV po polsku i angielsku proszę przesyłać na adres piotr.app.dk@gmail.com
 W tytule maila proszę wpisać „Stolarz Dania”
 Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 pod nr +48 535 935 070