Agencja Pracy Koncepcja
Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. OBECNIE POSZUKUJEMY DLA NASZYCH ZAUFANYCH PARTNERÓW W NIEMCZECH KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

STOLARZ (budowlany, meblowy, montażysta stolarki okiennej)

  • Data publikacji:
  • 13-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, różne Kraje Związkowe, różne miasta
  • Stanowisko:
  • Stolarz

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat.

Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY DLA NASZYCH ZAUFANYCH PARTNERÓW W NIEMCZECH KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

STOLARZ

(budowlany, meblowy, montażysta stolarki okiennej)

Miejsce pracy: Niemcy, różne Kraje Związkowe, różne miasta

  Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Praca na pełny etat plus nadgodziny
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne, pracodawca dodatkowo opłaca składki ubezpieczenia bezpośredniego
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od pracodawcy i konkretnej oferty np. 2000 Euro/mc /etat plus nadgodziny
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę - darmowe

Obowiązki (uzależnione od stanowiska pracy):

  • Prace w warsztacie stolarskim, budowa mebli
  • Renowacja mebli antycznych
  • Obsługa maszyn produkcyjnych oraz elektronarzędzi stolarskich
  • Budowa stolarki okiennej oraz prace montażowe
  • Prace montażowe przy składaniu mebli, umeblowania sklepowego oraz stanowisk targowych

    Wymagania:

  •             Wykształcenie kierunkowe zawodowe jako stolarz, cieśla lub pokrewne – warunek             konieczny
  •             Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata
  •             Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym umożliwiającym        konwersację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy            telefonicznej
  •             Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych
  •             Prawo jazdy, własny samochód

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

stolarz@koncepcja.eu

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć dokumenty potwierdzające wykształcenie zawodowe, kierunkowe oraz zdjęcie. W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, iż wysłanie aplikacji oznacza jednocześnie wyrażenie  zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Agencję Pracy – Koncepcja Marzena Biłas - Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby:
- przeprowadzenia procesu rekrutacji
oraz
- na potrzeby przyszłych rekrutacji oraz przesyłania Państwu ofert pracy odpowiadających Państwa profilowi zawodowemu.
W każdej chwili mogą Państwo cofnąć swoją zgodę lub częściową zgodę wysyłając nam maila na adres rezygnacja@koncepcja.eu
Wszelkie pytania związane z ochroną danych osobowych prosimy kierować na adres: rodo@koncepcja.eu

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

Nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, kom. 790 592 719

E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:  www.koncepcja.eu