Interimax
INTERIMAX, firma należąca do grupy HRBC, jest agencją pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy- nasza oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, poszukujemy kandydatów do podjęcia zatrudnienia jako

Stolarz/Cieśla- domy w stylu kanadyjskim

  • Data publikacji:
  • 19-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Tuluza

Branża: Budownictwo
Kraj: Francja
Region / województwo: Oksytania
Miejsce pracy / miejscowość: okolice Tuluzy
Zadania:

  • wykonywanie domów z drewna (duże wymiary), styl kanadyjski
  • wykonywanie konstrukcji dachowych z drewna
  • wykonywanie ram, konstrukcji szkieletowych drewnianych, na których będą osadzane bardaże metalowe i drewniane
  • wykonywanie bardaży, tarasów, balustrad itp.
  • praca na wysokości powyżej 3 m

Oferujemy:

  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową+ 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
  • dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy
  • długoterminową współpracę
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy jako Stolarz- Cieśla
  • umiejętność czytania planów i rysunków technicznych
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane posiadanie samochodu do wyjazdu

Typ umowy: umowa o pracę
Ilość wakatów: 4