Ecojob Sp. z o.o.
Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Stolarz - Francja/ Metz

  • Data publikacji:
  • 24-09-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Francja, Metz
  • Wynagrodzenie:
  • 14,84 euro brutto / h
  • Stanowisko:
  • Stolarz

Stolarz

Praca w regionie:                                 Francja/ okolice Metz

Główne zadania :

praca na zakładzie stolarskim przy produkcji okien drewnianych zewnętrznych

okazjonalnie montaż okien u klienta

Oczekujemy :

-wymagane  doświadczenia w pracy na zakładzie stolarskim

- dobra kondycja fizyczna,

- ponadpodstawowa / komunikatywna znajomość j. francuskiego

- możliwość wyjazdu do pracy własnym samochodem (dojazdy mieszkanie – praca – mieszkanie)

Oferujemy:

Stawka godzinowa: 14,84 euro brutto za godzinę pracy (stawka podstawowa 12,27 + 2 dodatki)

Możliwość nadgodzin:

od 36 godziny w tygodniu :  płatne + 25 %

od 44 godziny w tygodniu:   płatne + 50 %

Dodatek amortyzacyjny za użytkowanie własnego auta,

Pokrywamy koszty przejazdu: Polska - Francja

Pokrywamy koszty przejazdu we Francji: kwatera – budowa – kwatera

Zapewniamy odzież roboczą,

Pokrywamy koszty badań lekarskich.

PREMIA : 500 ZŁ BRUTTO – ZA POLECENIE KANDYDATA.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV