Geisser Sp. z o.o. Świebodzice
Jesteśmy polską spółką, zajmującą się między innymi, produkcją i montażem wyrobów z drewna litego od wielu lat. Mamy duże sukcesy w realizacji projektów wysokiej jakości dla wymagających rynków europejskich. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

STOLARZ /lubPRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY miejsce pracy Świebodzice

  • Data publikacji:
  • 11-01-2018
  • miejsce pracy Świebodzice, ogłoszenie kierowane jest do kandydatów z okolic Świebodzic, Świdnicy, Strzegomia, Wałbrzycha

Zakres zadań na stanowisku:

 Wykonywanie elementów drewnianych,

  • Obróbka drewna,
  • Obsługa narzędzi stolarskich,
  • Montaż elementów drewnianych,
  • Prace wykończeniowe.

  Wymagania:

  • Wykształcenie stolarskie lub ogólnobudowlane lub minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Gotowość do przyuczenia w zawodzie stolarza,
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętności stolarskie lub  ogólnobudowlane.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Szkolenie w zakresie wykonywanych czynności na stanowisku pracy.

Informacje o nas można znaleźć pod adresem www.geisser.pl