Ancora UG
Stolarz Meblowy

  • Data publikacji:
  • 09-11-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Stolarz

Praca dla dwoch stolazy od zaraz.

13 Euro Brutto + 20Euro Diety + Zakwaterowanie Gratis

Zadania:

  • Produkcja, montaż mebli z drewna i tworzyw drewnopochodnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się
  • Mile widziane prawo jazdy kat.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • zakwaterowanie
  • możliwość długofalowej współpracy
  • zapewnienie odzieży roboczej
  • wsparcie naszych polskojęzycznym koordynatorem

Osoby interesujace prosze o przesłanie swojego CV na podany poniżej adres E-Mail:

marlena.grohs@ancora-personal.de

Masz pytania zadzwon: 0049/1728456778 lub 0049/38314639127