FABRYKI MEBLI
stolarz / modelarz (praca stacjonarna)

  • Data publikacji:
  • 22-04-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Ostrów Mazowiecka
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko

stolarz / modelarz (praca stacjonarna)

Biuro Rozwoju Produktu - Modelarnia

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Twoje zadania:

  • Wykonywanie nowych modeli mebli na podstawie dokumentacji konstrukcyjno-projektowej
  • Wykonywanie prac montażowo-wykończeniowych według zleceń
  • Tworzenie ekspozycji mebli zamówionych przez klienta
  • Obsługa maszyn typu: pilarka, okleiniarka, frezarka, wiertarka
  • Obsługa maszyn CNC stosowanych przy produkcji mebli

Twój profil:

  • Doświadczenie min. 1 rok w zakresie produkcji i montażu mebli
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu konstrukcji i budowy mebli
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz maszyn stosowanych przy produkcji mebli

Korzyści:

  • Praca w systemie dwuzmianowym (w godzinach 6-14 lub 14-22)
  • Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola ’Żółty Słonik’ z oddziałem żłobkowym dla dzieci pracowników
  • Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
  • Dofinansowanie do wypoczynku - wczasy pod gruszą
  • Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
  • Płatny program poleceń pracowniczych

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f95fe038891f4a08ba6cc04952760721