KLAVER Sp. z o.o.
Praca za granicą

STOLARZ- Niemcy – mile widziane prawo jazdy

  • Data publikacji:
  • 01-03-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Stolarz

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy:

STOLARZ- praca w Niemczech okolice Stuttgart

Zakres obowiązków:

- wszelkie prace stolarskie w warsztacie (wykonywanie mebli, schodów, stolarki okiennej, drzwi, kuchni – wg planów);

- montaż mebli i elementów drewnianych;

- obsługa maszyn stolarskich

Wymagania:

- kwalifikacje lub doświadczenie w zawodzie stolarza meblowego / budowlanego;

- podstawowa znajomość języka niemieckiego;

- dyspozycyjność i zaangażowanie;

- sumienność i odpowiedzialność

- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

- możliwość pracy na stałe,

- atrakcyjną stawkę godzinową,

- ubezpieczenie opłaca pracodawca,

- wsparcie przy załatwianiu formalności w Niemczech,

- praca w południowo-zachodniej części Niemiec

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij sms o  treści „stolarz”:

Dominika ️+ 48 570 901 033

Kamila ️ + 48 570 901 414

Daria ️ +48 577 901 944