Poszukiwane osoby do pracy na stanowisku stolarz okrętowy dla Marino Projects

Stolarz okrętowy

  • Data publikacji:
  • 26-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Holandia, Francja
  • Stanowisko:
  • Stolarz

Obowiązki

  • praca na statkach, okrętach i jachtach

Wymagania

  • minimum ROCZNEGO doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • przesłania CV !
  • starannego wykonywania powierzonych zadań;
  • znajomości minimum jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym (angielski, rosyjski);
  • gotowości do wyjazdu;
  • umiejętności pracy z rysunkami technicznymi
  • gotowości do [racy w systemie 8/2.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o litewską umowę o pracę (polsko-litewskie porozumienie o unikaniu podwójnego opodatkowania dochodów, ubezpieczenie, karta EKUZ);
  • konkurencyjne wynagrodzenie zawsze podawane w netto, tak abyś miał pewność ile dokładnie zarobisz;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • darmowy przejazd (do miejsca pracy i z powrotem)
  • narzędzia do pracy.