RENTA
Stolarz Praca Niemcy

Stolarz praca Niemcy

  • Data publikacji:
  • 09-04-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Stolarz

Chcesz zmienić swoją karierę zawodową? Chcesz pracować bliżej swojego miejsca zamieszkania? Chcesz mieć miłych kolegów i więcej zarabiać? Bez względu na przyczyny: RENTA pferuje atrakcyjne miejsca pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin we wszystkich sektorach dla osób rozpoczynających karierę zawodową oraz jak wykwalifikowani i niewykwalifikowani pracownicy w całych Niemczech.

Dla naszego partnera biznesowego poszukujemy obecie w agencji pracy tymczasowej stolarza (m/k) w Cunewalde!

Zadania:

- Konstrukcje z drewna
- Obsługa i konserwacja maszyn do obróbki drewna
- Praca według rysunku

Oczekujemy:

- Ukończone szkolenie zawodowe w zawodzie stolarza (m/k) lub podobne
- Umiejętność odczytywania rysunków
- Bardzo dobra wyobraźna i myślenie przestrzenne
- Niezależny i sumienny sposób pracy
- Elastyczność i motywacja do pracy

Oferujemy:

- Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony 35 godz tygodniowo
- Zatrudnienie u dobrze nam znanego klienta
- Wynagrodzenie uzależnione od taryfy  BAP BZA
- Premia urlopowa i świąteczna
- Premia zdrowotna do 240 euro rocznie, bez podatku!
- Wsparcie doświadczonych pracowników
- Odpowiednie szkolenia

Cieszymy się na nowe wyzwanie i profesjonalne wsparcie podczas fazy wprowadzającej. Z RENTA można oczekiwać wysoce zmotywowanego zespołu i zróżnicowanego środowiska pracy. Jeśli są Państwo zainteresowani, czekamy na Państwa zgłoszenie.

RENTA Personaldienstleistungen GmbH

Postplatz 5a
02625 Bautzen

Fon. 03591.32620
Fax. 03591.326229
E-Mail bautzen@jobprofile.de