Maxsimus Personal AG
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Stolarz (Szwajcaria)

  • Data publikacji:
  • 14-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Szwajcaria, Roschach
  • Wynagrodzenie:
  • od 18000-24000 brutto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Stolarz

Stolarz EFZ

Data rozpoczęcia: od zaraz

Stosunek pracy: długoterminowy/ 100%

Miesjce pracy: Rorschach

Twój Profil:

  • Ukończona Szkoła jako Stolarz,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe,
  • Rzetelna, szybka, dokładna i nie zależna metoda pracy,
  • Prawo jazdy kat.B i samochód (obowiązkowe)
  • Komunikatywny język niemiecki.
  • Mile widziane całe Ekipy w tym jedna osoba posługująca się komunikatywnie w języku niemieckim

Opis stanowiska:

  • Samodzielna realizajca prac montażowych dla klienów prywatncyh,
  • Prace serwisowe i naprawcze,
  • Stolarstwo ogólne w warsztacie.

Oferujemy:

  •  Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie,
  • Co tygodniowe zaliczki,

  • Zakwaterowanie ( płatne dodatkowo przez pracownika )

  • Ubezpieczenie

Jeśli czujesz że sprawdzisz się na w/w stanowisku, nie zwlekaj i wyślij nam swoje CV w języku niemieckim lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem telefonu +41 58 700 30 30.  Jesteśmy do Twojej dyspozyji od 08:00-12:00, 13:30-17:00 od poniedziałku do piątku.